Pracownia Weddingdance

Uczymy z miłości
do tańca

Naszą szkołę prowadzimy z przejmności, dlatego na naszych zajęciach panuje wyjątkowo luźna i przyjemna atmosfera.

zobacz więcej

Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia

Od ponad 15lat lat prowadzę zajęcia pierwszego tańca.
Na zajęciach uwielbiam zaangażowanie Par, ale też i żarty.
W tańcu bardzo cenię sobie płynny naturalny ruch, oraz uśmiech na twarzy Pary Młodej. Na przestrzeni lat przeszkoliłem już ponad 600par. Doświadczenie które zebrałem pozwoliło mi wypracować własny, efektywny system nauczania. W trakcie zajęć daję wiele ciekawych wskazówek weselnych.

tomasz Woźniak

Historia mojego tańca w dużym skrócie

Poniżej przeczytasz jak przebiegała moja taneczna ścieżka. Opisuję w niej po części swój życiorys.

Dawno, dawno temu…

W tym miejscu chciałbym podziękować serdecznie mojej siostrze, dzięki której zacząłem trenować taniec.

Jeden z pierwszych obozów tanecznych, który zawiązał przyjaźnie na całe życie

Początek

Przygodę z tańcem rozpocząłem w 2000 roku w małej miejscowości pod Wrocławiem – Trzebnicy. Na zajęcia chodziła najpierw moja starsza siostra, która opowiadała w domu czego to nowego się nauczyła na zajęciach. Po jakimś czasie otwierała się grupa dziecięca, i poprosiłem żeby mnie do niej zapisała. Już po roku zajęć odniosłem pierwszy poważny sukces na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Oławie zajmując 2 miejsce na 21 par. Był to dzień, który niewątpliwie wskazał mi moją życiową pasję oraz sposób na życie – taniec. Ter

Pierwsze większe sukcesy

Liczne treningi, wylane litry potu, poświęcony czas przekładały się na wyniki turniejów. Po dwóch latach osiągnąłem tytuł Vice-Mistrza Dolnego Śląska, a w następnym roku obroniłem tytuł.

Puchar okręgu dolnośląskiego 2006

Pokaz Sergeya i Melii w Tokyo

Zmiana barw klubowych

Kolejne lata przyniosły dużo zmian. Matura, koniec liceum, a nastepnie przeprowadzka mojej ówczesnej partnerki do Wrocławia przyczyniły się do zmiany szkoły tańca. Szkołę tańca z małej miejscowości zastąpił Klub Tańca Perfect Dance Wrocław, gdzie pod okiem Mistrzyni Polski – Alicji Majewskiej – sukcesywnie podnosiłem swój poziom taneczny. Reprezentowanie tego klubu umożliwiło mi kontakt z jednymi z najlepszych szkoleniowców na świecie – Sergeyem Surkovem i Melią, którzy niegdyś tańczyli dla Polski.

Przeprowadzka do Krakowa

Po kilku latach musiałem pożegnać się w ówczesną partnerką i znaleźć nową, aby móc w dalszym ciągu rozwijać umiejętności taneczne. Po niedługim czasie się udało – znalazłam partnerkę w Krakowie. Po krótkim namyśle przeprowadziłem się Krakowa, gdzie dzięki Szkole Tańca IDEA Kraków miałem przyjemność trenowania i szkolenia się pod okiem ówczesnych Mistrzów Polski Andrzeja Suchockiego i Natalii Piecewicz. Dzięki obozom i licznym szkoleniom tanecznym, jakie były organizowane przez Klub Tańca IDEA Kraków, miałem niepowtarzalną szansę oraz przyjemność pracować z jedną z najlepszych trenerek na świecie Carolyn Smith – trenerką czołowych światowych par.

Carolyn Smith

Zapraszam Was do mojej szkoły!

Koniec

Niestety w Krakowie moja partnerka z powodów zdrowotnych musiała zakończyć trenowanie. Mnie w tamtym okresie czasu nie było stać na utrzymanie się w tak intensywnym trybie lekcji i szkoleń. Jako 24-latek zdecydowałem się na powrót do Wrocławia, i rozwinięcie swojej marki Weddingdance.pl, aby pozostać w kontakcie z tańcem. Swoją miłość do tańca przelewam w Was na każdych zajęciach…:)
Do zobaczenia na parkiecie!