FAQ​

Poniżej znajdują się pytania, które mogą pomóc Wam przygotować się do zajęć w naszej szkole.

Na przestrzeni lat zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam perfekcyjnie przygotować Parę Młodą w 3 miesiące przed weselem. Jest to optymalny czas, aby uczyć się bez presji czasowej. Odradzamy nauki wcześniej niż 3 miesiące, ponieważ trenowanie jednej i tej samej choreografii przez tak długi okres czasu może się Państwu po prostu znudzić.

Sugerujemy aby zabierać ze sobą strój, który będzie imitował warunki, jakie Was czekają podczas wystepu. Buty- pan garniturowe, pani buty na obcasie podobnym do obcasa weselnego (buty weselne bierzcie ze sobą dopiero na ostatnie 2-3 zajęcia żeby je rozbić) Pani warto aby zabrała ze sobą spódniczkę lub sukienkę, która będzie podobnej szerokości co suknia ślubna, i da podobny zakres ruchu.

Na to pytanie nie ma odpowiedzi. Wszystko zależy od tego jak dużo czasu poświęcicie na trenowanie bez instruktora.
Im częściej będziecie stawać do tańca w domu, lub przyjeżdżać do nas na salę trenować samodzielnie, tym mniej lekcji będzie potrzebnych. Aby jednak nie zostawiać Was w ogole bez odpowiedzi średnio można przyjąć, że pary biorą przez 3miesiące ok 8-10 lekcji.

Tak. Jako jedyni we Wrocławiu, o ile nie w całej Polsce jesteśmy jedyną szkołą tańca, która daje dostęp nieodpłatnie do sali pod Wasze własne treningi. Dlaczego nam się to kalkuluje? Bo im lepiej wy się przygotujecie do tańca, tym większa szansa, że Wasi goście weselni przyjdą do Naszej szkoły przed swoim weselem widząc występ.

Dajemy naszym klientom wyjątkowe warunki do nauki. Przerobiliśmy już ponad 600par, w związku z tym poznaliśmy okres przygotowań do wesela od podszewki. Wiemy na co zwrócić uwagę podczas występu, o czym trzeba pamiętać, i jak uniknąć wpadek. Sami również jestesmy po własnym weselu, więc wiemy jak to jest na własnej skórze.

Zarówno muzyka jak i sam taniec powinien być częścią Was. Bardzo ważne jest aby obojgu się podobał, i żebyście się z nim identyfikowali. Poszukajcie utworu z repertuaru Waszego ulubionego wokalisty, ważnego wspólnego momentu w waszym życiu typu pierwsza randka, czy może po prostu czegoś, co lubicie słuchać na co dzień. To ma być Wasz dzień, i to Wy macie się w tym tańcu dobrze bawić.

Najlepiej najczęściej jak to jest możliwe. Jak wielokrotnie Wam powtarzamy- nauka samych kroków nie jest nigdy problemem dla naszych par. Ale zapamiętanie ich kolejności owszem, dlatego ważne jest aby jak najwięcej powtarzać choreografię i ją zakodowywać w swojej pamięci. Dlatego też dostajecie od nas na lekcjach materiały do nauki, dzięki czemu nie ma monotonii.

Niestety nie posiadamy terminala, w związku z tym płatności przyjmujemy gotówkowo. Rozliczamy się po każdej lekcji. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty 😉

Czekamy na twoje pytania

Jeśli nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie powyżej,
napisz do nas. Z przyjemnością odpowiemy!